آموزشگاه پویش پایدار با مدیریت مهندس سهیل فتحی و با هدف برگزاری دوره های تخصصی در رشته های مهندسی صنایع و فناوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرده است. در این راستا، با همکاری اساتید مجرب و فعالیت خبره در حوزه صنعت و فناوری اطلاعات، اقدام به طراحی دوره ها و سرفصل های به روز مطابق با نیاز بازار کار شده است. لذا، پویشی پایدار جهت ارائه مطالب کارآمد و جدید صورت می گیرد.

موسسه پویش پایدار دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در رشته های مدیریت صنایع و فناوری اطلاعات می باشد و در پایان دوره های برگزار شده به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر و مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای اعطا می نماید. همچنین در صورت درخواست دانشپذیران، امکان معرفی آنها به سازمان فنی و حرفه ای و اخذ گواهینامه بین المللی ILO وجود دارد. این گواهینامه قابل ترجمه و یکی از معتبرترین گواهینامه های آموزشی می باشد.

همچنین پویش پایدار علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی در محل آموزشگاه، آماده برگزاری دوره های آموزشی در محل شرکت ها، سازمان ها، ادارات و دانشگاه های سراسر کشور می باشد تا بتوان با ارتقای سطح دانش کارمندان سازمان ها و دانشجویان که سرمایه های کشور محسوب می شوند، موجب افزایش بازدهی آن ها در محیط کاری شد.

پویش پایداردر 5 حوزه زیر فعالیت می نماید:

  • دوره های مفاهیم و مبانی در رشته های مهندسی صنایع و مدیریت
  • دوره های آموزش کاربردی نرم افزارهای تخصصی رشته مهندسی صنایع
  • دوره های مفاهیم و مبانی در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
  • دوره های آموزش کاربردی نرم افزارهای تخصصی رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (IT)
  • دوره های آموزش کاربردی نرم افزارهای عمومی